Whatsapp

YANGIN GECİKİTİRİCİ BOYALAR

HEMPACORE - PASİF YANGIN KORUMASI

Hempacore serisinin yangına dayanımlı boyaları, pasif yangın koruması sayesinde çelik yapının yangın esnasında sağlam kalarak dayanım süresini uzatıyor. Sağladığı daha uzun tahliye süreleri ile acil servis ekibine de daha fazla zaman yaratıyor. Bu gelişmiş boya çözümleri sadece yatırımları korumakla kalmıyor aynı zamanda hayatları da kurtarıyor.

Hempacore, selülozik yangına karşı 150 dakikaya kadar pasif yangın koruması sağlar. Yüksek kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilen bu ürünler düşük kuru film kalınlığı ve hızlı kuruma süreleri ile yüksek performans verir. Ayrıca, iş sahası ve tesis içi uygulamalarda da uygun boyalar sunar.

Dayanıklılık

Hempacore ürünleri etkili performans sağlamak için mükemmel sertliğe sahiptir. Kaliteli hammaddeleri sayesinde uzun yıllar boyunca koruyucu özelliklerini korurlar. Ayrıca, inşa aşamasında; nakliye ve taşıma esnasında, hava şartlarına maruz kalma durumunda herhangi bir hasarı asgariye indirmek için büyük katkıda bulunurlar. Hempacore kalitesinin uzun süreceğine güvenebilirsiniz.

Verimlilik

Yangına dayanımlı sistemlerimizle birlikte uzmanlığımız da standart olarak gelir ve bu da şartnameden iş tamamlanana kadar olan sürecin mümkün olduğunca sorunsuz bir şekilde gerçekleştirileceğini garanti eder. Verimliliği artıran ve kesinti sürelerini en aza indiren ürünlere sahip olmanın yanı sıra, bunları kullanmayı kolaylaştıran bilgi ve hizmetleri de alırsınız.

Esneklik

Hempacore serimiz, doğru çözümü en basit şekilde bulmanızı sağlar. Her kaplama çok çeşitli ihtiyaçları kapsar, bu nedenle tüm proje zorluklarını karşılamak için daha az seçenek gerekir.

HEMPACORE AQ 48860

Tanım

HEMPACORE AQ 48860 is a one-component water-borne, chlorine free, physically drying intumescent coating for passive fire protection of structural steel against cellulosic fires. It has no VOC and it is suitable for in-shop and on-site application

Kullanım alanı

1. As intumescent fire protection for structural steel in interior use up to C2 conditions (ISO 12944-2: 1998): suitable for I-beams and I-columns.

2. As a repair and touch-up coating for damaged areas of freshly applied HEMPACORE AQ.

HEMPACORE ONE 43600

Tanım

HEMPACORE ONE 43600, tek komponentli, solvent bazlı, fiziksel kuruyan yangın geciktirici boyadır. Selülozik yangınlara karşı yapısal çeliğin pasif yangın koruma için kullanılmaktadır. Atölye ve yerinde uygulamalar için uygundur.

Kullanım alanı

1. İç ve dış yapısal çelik için yangın geciktirici koruma gibi . Açık kirişler , kolonlar ve kutu profiller için uygundur.

2. Yeni uygulanmış HEMPACORE ONE 43600 hasarlı alanlar için bir onarım ve rötuş kaplama olarak.

3. 1500 mikron [60 mils] kat başına kadar kuru film kalınlığı (2000 mikron [80 mils] ıslak film kalınlığına eşdeğer uygulanabilir.

UYGULAMALARIMIZ

Copyright © 2021 | Ayoki Protection | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen ® Yazılım